Наконечний і Хохлова виграли чемпіонат України із сучасного п'ятиборства

28.07.2014 14:48 549 0

Руслан Наконечний та Ірина Хохлова стали переможцями чемпіонату України із сучасного п'ятиборства, який пройшов у Києві 25-26 липня.

Формат проведення змагань цього року був досить незвичайним, оскільки останнім видом був конкур, який зазвичай проходить до "комбайну".

У чемпіонаті не брали участі два лідера вітчизняного п'ятиборства - Вікторія Терещук і Павло Тимощенко.

У чоловіків головними фаворитами вважалися Дмитро Кирпулянський і Павло Наконечний. Саме між ними і розгорнулася основна боротьба за перемогу.

Руслан чудово провів "комбайн", зумівши на останньому колі наздогнати Дмитра та випередити його на фініші на 14 секунд.

Конкур не змінив ситуації, і чемпіоном країни став донеччанин Наконечний. Кирпулянський став другим, а третє місце зайняв Андрій Федечко.

У жіночому турнірі не було рівних Ірині Хохловій, яка впевнено провела всі види та випередила Валерію Пермякову й Олену Потапенко, інформує xsport.ua.