Золото чемпіонату України-2013 виграли "Київські Bandits"

22.07.2013 14:48 233 0

20 липня матчами 7-го туру завершився чемпіонат України з американського футболу серед команд вищої ліги.

У Сімферополі місцеві "Таври" приймали "Харківських Атлантів". Останні своєю перемогою з рахунком 54:24 закріпилися на третьому місці. Це кращий результат харківської команди в новітній історії.

"Скіфи- ДонНТУ " виграли у "Київських Слов'ян" - 56:7, завоювавши срібні медалі чемпіонату. У "Слов'ян" був шанс вплинути на розстановку команд у чемпіонаті та навіть зайняти третє місце. Для цього потрібно було обіграти донеччан , що зробити було практичні нереально.

У Києві "Kiev Bandits" перевершили "Дніпропетровські Ракети" - 36:0, після чого заслужено стали чемпіонами 2013 року, пише сайт Федерації американського футболу України.

Для київської команди золоті нагороди стали першими за 6 років існування. Минулого сезону "Kiev Bandits" посіли друге місце.