Національний рекорд і європейське срібло Олексія Касьянова

08.03.2009 17:44 436 0

В останній день зимового чемпіонату Європи з легкої атлетики перші нагороди розіграли багатоборці. Олексій Касьянов здобув третє туринське срібло української збірної, встановивши новий національний рекорд України з чоловічого багатоборства - 6205 очок.

Третю срібну нагороду на легкоатлетичному чемпіонаті Європи в закритих приміщеннях для української команди виборов Олексій Касьянов. В останньому виді семиборства запорізький атлет встановив ще один особистий рекорд в змаганнях під дахом на дистанції 1000 метрів - 2:42.48сек, програвши двом французам Гайолю Кьюеріну та Франку Логелю - 2:34.53 та 2:40.12 відповідно.

Четвертий результат у заключному виді багатоборства показав харків'янин Євген Нікітін - 2:42.65. Це також особистий рекорд українського атлета.

У підсумку, набравши 6205 очок Олексій Касьянов посів друге місце, але при цьому встановив не лише особистий, а й національний рекорд України. Попереднє досягнення Олександра Юркова Касьянов перевершив на 45 балів.

Євген Нікітін у загальному заліку чоловічого семиборства фінішував на 12-ій позиції, набравши 5639 очок.

Переможцем серед учасників туринського чоловічого семиборства став естонець Мікк Пахапілл, котрий також закінчив змагання з новим національним рекордом 6342 бали. Результат тріумфатора став найкращим результатом зимового сезону в світі.

Європейську бронзу в семиборстві виборов Олімпійський чемпіон, чемпіон світу та Європи Роман Шебрлє. В активі легендарного чеха - 6142 очки.

Нагадаємо результати, з якими результатами срібний призер чемпіонату Європи в Турині Олексій Касьянов пройшов своє зимове семиборство:

60метрів - 6.83сек - 944 очки (особистий рекорд)