Романенко та Погорєльська - чемпіони України з напівмарафону

14.04.2014 08:41 329 0

У Харкові у суботу, 12 квітня, визначилися чемпіони України з напівмарафону та володарі кубка України з марафону

Чемпіонами України-2014 з напівмарафону стали Роман Романенко (1:05.47, Закарпатська, Дніпропетровська області) та Вікторія Погорєльська (1:12.41, Харківська обл.).

Срібло у змаганнях чоловіків виграв Ігор Гелетій (1:05.49, Івано-Франківська обл.). Бронза у Сергія Українця (1:08.54, Рівненська обл.).

Чемпіоном України серед молоді став Анатолій Бондаренко (1:10.48 год, Дніпропетровська обл.), йдеться у прес-релізі Федерації легкої атлетики України, який отримав Чемпіон.

У змаганнях жінок другою фінішувала харків’янка Тетяна Вернигор (1:12.52). Третьою стала киянка Ольга Скрипак (1:15.35).

Чемпіонкою України серед молоді була Вікторія Хапіліна (1:17.44 год, Київська обл.).

Кубок України-2014 з марафону виграли киянин Ігор Русс (2:18.17) і Валентина Полтавська з Одеської області (2:53.42).