Українець Лебідь фінішував десятим на Лондонському марафоні

27.04.2015 13:13 483 0

У столиці Великої Британії відбувся один з найпрестижніших марафонів планети, який входить до серії IAAF Gold Label Road Race.

Чудово себе проявив там найуспішніший в історії кросмен Європи українець Сергій Лебідь.

Він посів десяте місце, подолавши дистанцію за 2 години 10 хвилин та 21 секунду.

Це – другий результат серед наших співвітчизників у цьому сезоні (після Олександра Сітковського, який у січні у Марокко був на хвилину і десять секунд швидшим).

Найкращим серед 37,5 тисяч фінішерів став чемпіон світу та дворазовий олімпійський призер у бігу на 5000 метрів кенієць Еліуд Кіпчоге, який показав найкращий результат сезону у світі – 2:04.42.

У неймовірній за інтригою розв’язці він усього на п’ять секунд випередив свого співвітчизника Вілсона Кіпротіча.

У жінок перемогла ефіопка Тігіст Туфа (2:23.22). Наша Тетяна Гамера-Шмирко зійшла після 30 км дистанції, повідомляє прес-служба ФЛАУ.