На Кубку Європи зі спортивної ходьби в українців дві бронзи

18.05.2015 08:16 265 0

У неділю, 17 травня, Мурсія (Іспанія) приймала Кубок Європи зі спортивної ходьби.

Українці виграли дві бронзові медалі у командному заліку - на дистанціях 20 і 50 км серед чоловіків, йдеться у прес-релізі ФЛАУ, який отримав Чемпіон.

А Людмила Оляновська встановила національний рекорд на 20-кілометровій дистанції серед жінок.

Бронзовими призерами у складі чоловічої команди на 50 км стали Іван Банзерук, Сергій Будза, Ігор Сахарук та Олексій Казанін. В особистому заліку Банзерук був четвертим (3:49:02), Будза - шостим (3:51:33), Сахарук - 13-м (3:57:20). Казанін не фінішував.

На дистанції 20 км командну бронзу виграли Ігор Главан, Андрій Ковенко, Назар Коваленко та Руслан Дмитренко. В індивідуальному заліку Главан фінішував п’ятим (1:21:24), Ковенко - 14-м (1:23:21), Коваленко - 18-м (1:24:03), Дмитренко - 40-м (1:32:38).

У змаганнях жінок на дистанції 20 км Людмила Оляновська фінішувала сьомою з новим національним рекордом - 1:27:09 год. До цього найкраще досягнення в історії України було 1:27:27 - Віра Зозуля показала такий час 7 червня 2008 року у Сумах, а 3 травня 2014-го Оляновська повторила його на Кубку світу у Тайцані.

Жіноча збірна зі спортивної ходьби на 20 км у Мурсії була четвертою. Разом з Оляновською до такого результату команду привели Надія Боровська (15-та, 1:30:38), Інна Кашина (17-та, 1:30:52) й Олена Шумкіна (24-та, 1:33:55).

Обидві українські юніорські команди посіли восьмі сходинки.