Українці Русюк і Карманенко тріумфували на марафоні у Німеччині

25.05.2016 17:32 532 0

Тріумфом українців завершився 17th Gutenberg Marathonу Майнці. У змаганнях серед чоловіків наші атлети зайняли весь п’єдестал, а серед жінок оформили переможний дубль.

Про це інформує офіційний сайт Федерації легкої атлетики України.

Одним з головних фаворитів марафону був українець Олександр Бабарика. Його особистий рекорд дорівнює 2:14:39 год, а цього року, 20 березня у Тайпеї, він долав марафонську дистанцію за 2:18:36.

Бабарика впродовж більшої частини дистанції тримався у лідируючій групі і став другим з півмарафону (1:11:42).

Але виграти марафон цього разу не зміг, проте фінішну лінію перетнув третім (2:25:42).

У лідируючій групі тримався і майбутній переможець марафону українець Юрій Русюк.

Не всі спортсмени змогли фінішувати або показати результати через спеку. За словами організаторів, вдягнений Русюком капелюх зіграв йому на руку.

Приблизно з 30 км почалося його соло, і єдиним, кого міг остерігатися Юрій, був ще один наш співвітчизник Антон Потоцький. Проте і його більше ніж на 25 секунд тріумфатор марафону у Майнці не підпускав. На фініші спортсмени показали час 2:20:31 і 2:21:14 відповідно.

Для Потоцького цей результат став ще й особистим рекордом.

Спека наклала відбиток і на самопочуття жінок. Через неї зійшли суперниці Катерини Карманенко, і більшу частину дистанції українка була змушена долати самостійно, змагаючись лише з часом.

Зрештою, на фініші вона випередила свою співвітчизницю Світлану Смітюх майже на 20 хвилин – 2:44:39 і 3:03:25 год.