Корнута перемогла на турнірі в Іспанії, Земляк була другою в Італії. Інші результати

20.07.2016 12:40 879 0

16 липня в Іспанії відбувся міжнародний легкоатлетичний турнір 19th Memorial Feancisco Ramón Higureas.

У двох дисциплінах українські спортсмени відсвяткували переможні дублі, інформує офіційний сайт Федерації легкої атлетики України.

Анна Тітімець та Олена Колесниченко розіграли перемогу з бігу на 400 метрів з бар’єрами. Найшвидше її подолала Тітімець (56.23 с). У Колесниченко 56.53 с і друге місце.

Анна Корнута перемогла у секторі для стрибків у довжину (6.49 м), а Христина Гришутина була другою (6.37 м).

Другою з метання диска стала Наталія Семенова (58.05 м).

У цей же день на турнірі KBC Night of Athletics у Бельгії найкращим результатом сезону для Артема Шаматрина завершився забіг на 110 метрів з бар’єрами. З 13.83 с він фінішував другим.

Юлія Чумаченко й Ірина Геращенко ввійшли до призової трійки зі стрибків у висоту. Чумаченко посіла друге місце (1.88 м), а Геращенко подолала планку на висоті 1.84 м і стала третьою.

Віталій Корж фінішував третім з бігу на 200 метрів, подолавши дистанцію за 21.35 с.

А наступного дня традиційні міжнародні легкоатлетичні змагання приймала Падуя.

Ольга Земляк поліпшила свій найкращий результат сезону з бігу на 400 метрів. Дистанцію вона подолала за 51.18 с, поступившись лише Стефані Енн МакФерзон з Ямайки (50.98 с).

Призове місце в активі ще однієї майбутньої учасниці Олімпійських ігор Вікторії Ткачук. З результатом 57.02 с вона замкнула першу трійку з бігу на 400 метрів з бар’єрами.

Сергій Копанайко фінішував третім з бігу на 110 метрів з бар’єрами (13.89 с).