Українські атлети-дефлімпійці здобули 18 нагород на чемпіонаті світу

05.07.2016 16:32 206 0

З 25-го червня по 3-тє липня у місті Стара Загора (Болгарія) проходив ІІІ чемпіонат світу з легкої атлетики серед спортсменів з вадами слуху.

На змагання зі світової першості українська дефлімпійська збірна вирушила у складі 24 легкоатлетів, інформує офіційний сайт Міністерства молоді та спорту України.

За результатами дев'яти днів змагань, серед спортсменів з 36 країн світу, наші співвітчизники змогли вибороти 18 нагород.

Чоловіча збірна у складі Миколи Кулика, Дмитра Вишинського, Максима Пендрака та Миколи Носенка фінішувала першою в естафеті 4х100 з результатом 41.76 с.

Юлія Шаповал стала найкращою на стометрівці з бар'єрами з результатом 14.25 с. Микола Носенко здобув перемоги на стометрівці (10.93 с) та двохсотметрівці (21.83 с).

Жіноча збірна у складі Вікторії Кочмарик, Олени Туркової, Соломії Куприч та Юлії Шаповал в естафеті 4х100 посіла друге місце з результатом 48.56 с.

Результат Рімми Філімонкіної (61.63 м) і Євгена Полухіна (52.41 м) дозволив їм піднятися на другі сходинки п'єдесталу у метанні молота, а Наталії Урсуленко - у штовханні ядра (14.51 м), а Олегу Білоконю - у метанні диску (54.26 м).

У спринті українці фінішували другими на дистанції 100 м. Дмитро Волинський з результатом 11.00 с, а 400 м з бар'єрами Микола Кулик - 53.61 с.

У бігу на довгі дистанції Юлія Байрамова здобула дві нагороди: срібло у бігу на 10000 м (37:49.75) і бронзу у бігу на 5000 м (17:59.05).

Другою на марафонській дистанції з результатом 3:26:14 стала Марія Свинобій.

Жіноча збірна у складі Вікторії Кочмарик, Юлії Шаповал, Вікторії Рибалкіної та Соломії Куприч була третьою в естафеті 4х400. Час українок становить 4:02.50.

Третій результат змагань показала Наталія Урсуленко у метанні - 44.97, а у спринті Соломія Куприч 400 м (57.61 с) і Вікторія Кочмарик на 400 м з бар'єрами (62.83 с).