Тітімець виграла змагання в Італії, подвійний подіум українок у Загребі

07.09.2016 12:57 338 0

У вівторок, 6-го вересня на міжнародних змаганнях серії IAAF World Challenge Zagreb 2016 у Загребі Юлія Левченко й Ірина Геращенко ввійшли до трійки призерів.

Про це повідомляє офіційний сайт Федерації легкої атлетики України.

Відразу чотири атлетки подолали 1.89 м, а місця між ними розподілялися за кількістю виконаних спроб.

Перемогла Світлана Радзівіл з Узбекистану. Юлія Левченко - друга, а Ірина Геращенко розділила третю сходинку з Лаверн Спенсер з Сент-Люсії. Оксана Окунєва - п’ята (1.85 м).

Водночас, Анна Тітімець перемогла на міжнародних легкоатлетичних змаганнях у Роверето.

В Італії, на дистанції 400 метрів з бар’єрами виступила вся українська олімпійська трійка. Тітімець перетнула фінішну лінію першою (56.42 с). Олена Колесниченко була четвертою (57.47), а Вікторія Ткачук - п’ятою (57.96).

Марина Килипко стала другою у секторі для стрибків з жердиною. Для цього їй вистачило результату 4.30 м.

Ольга Земляк замкнула першу трійку з бігу на 400 метрів. Дистанцію вона подолала за 52.03 с.

Фотофініш вирішив долю третього місця на дистанції 100 метрів серед жінок. Наталія Погребняк і британка Дезіре Генрі пробігли її за 11.31 с. Проте тисячні долі секунди були на боці британки.