Подвійні перемоги Кілярської та Матвійчука у Словаччині

30.11.2016 17:45 393 0

Українські легкоатлети минулого вік-енду взяли участь у міжнародних змаганнях у Словаччині

Валентина Кілярська й Олександр Матвійчук на дводенних змаганнях по шосе у Бардійові перемагали по два рази, інформує офіційний сайт Федерації легкої атлетики України.

Матвійчук спочатку не мав рівних на дистанції 9.7 км (29:21 хв), де третім фінішував ще один наш співвітчизник Сергій Оксенюк (29:51).

Наступного дня українським уже був увесь п’єдестал.

Матвійчук виграв виграв 6 км (18:04 хв), десятьма секундами поступився Павло Верецький, а Оксенюк замкнув трійку призерів з результатом 18:26 хв.

Кілярська пробігла обидві дистанції найшвидше серед жінок - за 37:02 хв і 22:49 хв відповідно.

При цьому двічі другою стала Оксана Оксенюк (37:39 хв і 23:05 хв відповідно). А на дистанції 9,7 км третьою була ще одна українка, Наталія Якимович (40:40 хв).

Нагадаємо, українські метальники молота виграли чотири медалі на турнірі у Білорусі.