Українські легкоатлети-ветерани виграли 13 медалей на чемпіонаті світу

07.11.2016 15:50 249 0

У неділю, 6 листопада, у Перті закінчився чемпіонат світу з легкої атлетики серед ветеранів.

Уже за першу половину чемпіонату українські атлети-ветерани виграли п’ять медалей, проте на цьому вони не зупинилися, інформує прес-служба ФЛАУ.

Олександр Лисенко (М60) у Перті виступав на трьох дистанціях - і на кожній з них піднімався на п’єдестал. Після срібла з бігу на 800 метрів він став чемпіоном світу з бігу на 1500 метрів. А у заключний день змагань виграв ще одне срібло, вже на дистанції 2000 метрів з перешкодами. Анатолій Павлішин став на ній третім у віковій категорії М65.

У віковій категорії М85 українець Іван Пушкін був єдиним, хто змагався зі спортивної ходьби на 20000 м. Він став триразовим чемпіоном світу-2016. До цього Пушкін виграв золоті медалі на дистанціях 5000 і 10000 метрів.

До двох золотих медалей - зі стрибків з жердиною і потрійного стрибка - Валентина Крепкніа (W50) додала срібло зі стрибків у довжину і бронзу з бігу на 80 метрів з бар’єрами.

Сріблом зі стрибків у висоту порадував Олег Крамар. У віковій категорії М50 він з третьої спроби подолав 1.78 м. Спроба на 5,49 м у секторі для стрибків у довжину принесла срібну медаль Наталії Сорокіній (W40).

Таким чином, збірна України виграла на чемпіонаті світу з легкої атлетики серед ветеранів у Перті 13 медалей - шість золотих, п’ять срібних і дві бронзових.