Українки трішки не дотягнули до медалей на чемпіонаті Європи з кросу

12.12.2016 12:24 450 0

У неділю, 11 грудня, Чіа приймала чемпіонат Європи-2016 з кросу.

Найкращими результатами у виконанні українців в Італії стали четверте місце жіночої команди U23 і восьме місце в індивідуальному заліку Вікторії Калюжної у цій же віковій категорії.

Чемпіонат Європи завершувався змаганнями серед чоловіків. У командному заліку українці посіли сьоме місце (146 очок), інформує сайт Федерації легкої атлетики України.

Найшвидше серед українок подолала дистанцію Вікторія Погорєльська. Вона 23-я (26:36 хв).

Щодо у вікової категорії U23, то до п’єдесталу чемпіонату Європи з кросу українкам не вистачило лише двох очок.

Українська команда у складі Вікторії Калюжної, Валерії Зіненко, Наталії Стребкової та Марини Немченко набрала 69 очок і посіла четверте місце.

У господарок змагань, італійок, - 67 пунктів і бронзові медалі. Перемогли британки (26), а німкені стали другими (33).

Найкращою серед українок у Чіа була Калюжна. Вона замкнула вісімку найсильніших з результатом 19:54 хв. Зіненко фінішувала 13-ою (20:10). Дівчата долали дистанцію 6000 метрів.