Четверо українок виконали нормативи для участі у ЧЄ-2017 у приміщенні

17.01.2017 14:21 668 0

У Києві 9-10 січня вже в 22-ге відбулися традиційні всеукраїнські змагання з легкої атлетики у приміщенні "Різдвяні старти".

Для багатьох вітчизняних атлетів вони стали початком нового зимового сезону, який увінчає чемпіонат Європи у приміщенні (3-5 березня, Белград, Сербія).

Кваліфікаційні нормативи, встановлені ЄА для допуску на континентальну першість, були одним з критеріїв оцінки результатів.

Перевищити їх на "Різдвяних стартах" вдалося чотирьом атлеткам, інформує офіційний сайт Федерації легкої атлетики України.

У бігу на 60 метрів з бар’єрами Анна Плотіцина двічі показувала однаковий час - 8.19 с, який на п’ять сотих швидше за норматив ЄА.

На "гладкій" 60-метрівці перемогу здобула Христина Стуй - 7.35 с (норматив - 7.42 с). На цій дистанції також змагалася і Плотіцина, і посіла друге місце (7.47).

Суперечку у секторі для стрибків у висоту у жінок виграла з найкращим результатом сезону у світі Юлія Левченко (1.92 м). Юлії Чумаченко підкорилися 1.90 м (норматив ЄА тут складає 1.89).