Українка Повх виграла турнір в Німеччині

02.02.2017 08:08 415 0

Українка Олеся Повх стала переможницею турніру легкоатлетичної серії IAAFWorldIndoorTour, що проходив у німецькому Дюссельдорфі.

У фінальному забігу на 60 метрів Повх фінішувала першою, показавши час в 7,16 секунд, випередивши переможницю чемпіонату світу в приміщенні у бігу на цю ж дистанцію Барбару П`єре (0,01) і бронзового призера Ігор в Ріо-де-Жанейро в естафеті 4х100 м. Ашу Філіп (0,02).

Також уперше після Олімпійських ігор у Бразилії на змаганнях виступила українська стрибунка потрійним Ольга Саладуха.

Найкращий результат українки склав 13,87 м., тоді як переможниця етапу Патрісія Мамона стрибнула на 14,11 м. Таким чином, Саладуха зайняла п'яте місце у своєму першому старті, пише xsport.ua.