Окунєва та Саладуха перемогли на зимовому чемпіонаті України

21.02.2017 14:37 619 0

17-19 лютого у Cevf[ відбувся головний старт національного зимового сезону - чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні.

E перший день змагань порадували результатами молоді майстри зі стрибків з жердиною, інформує офіційний сайт Федерації легкої атлетики України.

У протистоянні чоловіків перемогу впевнено здобув 19-річний Владислав Малихін - 5 м 40 см. У жінок 21-річна Марина Килипко, вже у ранзі чемпіонки України, взяла 4.30, 4.40 та 4.50. Встановити новий рекорд України для приміщень (4.60) наразі їй не вдалося.

Вкотре цього сезону порадувала швидкими секундами на дистанції 60 метрів Олеся Повх. 7,15, і перевага у 25 сотих над Вікторією Кащеєвою, яка фінішувала другою і також зуміла вкластися у норматив ЄА на Белград-2017 (він складає 7,42).

На чоловічій 60-метрівці доволі несподівано зумів увірватися на п’єдестал пошани 19-річний Олександр Соколов (6,81), який випередив досвідчених Ігоря Бодрова та Сергія Смелика. Поступився Олександр лише Володимиру Супруну (6,75) та Роману Кравцову (6,80).

У бар’єрному спринті у жінок вкотре у цьому сезоні не знала рівних Анна Плотіцина - 8,03.

На 400-метрівці вибігли з 54 секунд, тобто вклалися у норматив ЄА, усі трійка призерок - Ольга Бібік (53,09), Ольга Ляхова (53,42) та Тетяна Мельник (53,80). У чоловіків Віталій Бутрим на 5 сотих випередив Євгена Гуцола (47,53 проти 47,58).

У бігу на 1500 метрів серед чоловіків переможця від срібного призера відділила усього одна сота секунди. Саме стільки виграв Юрій Кіщенко у Станіслава Маслова.

Володимир Киц відігрався на вдвічі довшій дистанції. Першим на цій дистанції фінішував киянин Микола Нижник. Але рефері угледіли в його бігу порушення правил ІААФ, тому його було дискваліфіковано.

Багатоборка Аліна Шух змагалася у чотирьох окремих видах, і за результатами виступів у двох з них зуміла піднятися на п’єдестал пошани - стала третьою у стрибках у довжину (6.07) та перемогла у молодіжній першості у штовханні ядра (13.60).

У стрибках у висоту друге місце з результатом 1.89 розділили Юлія Левченко та Юлія Чумаченко. А перемогла, жодного разу не збивши планки, Оксана Окунєва - 1.94.

У стрибках у довжину вкотре у цьому сезоні підтвердила свій норматив на чемпіонат Європи Марина Бех, яка з кожною спробою нарощувала перевагу над суперницями і у підсумку виграла з результатом 6.64.

Фінальним акордом чемпіонату України стали змагання жінок з потрійного стрибка. Тут бронзова призерка Лондона-2012 Ольга Саладуха з Донеччини не мала собі рівних і святкувала перемогу з результатом 14.02.