На чемпіонаті світу у приміщенні серед ветеранів українці взяли 19 медалей

26.03.2017 10:39 821 0

У суботу, 25 березня, у південно-корейському місті Тегу закінчився чемпіонат світу з легкої атлетики у приміщенні серед ветеранів.

Українці за підсумком змагань виграли 19 медалей, десять з яких золоті, і встановили два світові рекорди, йдеться у повідомленні ФЛАУ.

Валентина Крепкіна перемогла у секторі для потрійного стрибка зі світовим рекордом у віковій категорії W50 (10.79 м).

Проте це "золото" було не єдиним для Крепкіної у Тегу. Вона також перемогла зі стрибків у довжину (4.88 м), зі стрибків з жердиною (2.80 м) і з бігу на 60 метрів з бар’єрами (9.90 с).

Ще один світовий рекорд, зі стрибків у висоту, встановив Олег Федорко (М60). Він з першої спроби подолав 1.74 м. Олег Крамар переміг зі стрибків у висоту у віковій категорії М50 (1.71 м).

Ірина Зозуля (W60) стала чемпіонкою світу у приміщенні з метання диска (26.35 м), виграла срібло з метання ваги (13.39 м) і бронзову медаль з метання молота (31.77 м). У секторі для штовхання ядра вона лише за другою спробою поступилася фінці та виграла срібло (10.01 м).

Микола Панасейко (M80) став чемпіоном світу у приміщенні з бігу на 3000 метрів (16:03.35 хв) і виграв срібну медаль зі спортивної ходьби на 3000 метрів (20:50.72) та бронзову зі спортивної ходьби на 10000 метрів.

Іван Пушкін (M85) виграв золото зі спортивної ходьби на 3000 м і на 10000 метрів. Андрій Береза (М35) був другим з бігу на 60 метрів з бар’єрами.

Володимир Багрін (M60) став третім з бігу на 200 метрів. Олександр Лисенко (M60) виграв срібну медаль з бігу на 800 метрів. Наталія Росецька (W50) стала третьою з метання диска.