Семенова перемогла у Франції, Килипко на початку сезону замкнула трійку

02.06.2017 22:14 448 0

Українка Наталія Семенова стала переможницею змагань з метання диска на міжнародному легкоатлетичному турнірі Meeting International de Montreuil.

Семенова перемогла з результатом 60.97 м, залишивши позаду господарку та фаворитку змагань француженку Меліну Робер-Мішо (59,81 м), інформує офіційний сайт Федерації легкої атлетики України.

Марина Килипко посіла третє місце зі стрибків з жердиною, лише за спробами поступившись срібному призеру венесуельці Робейліс Пейнадо.

Обидві спортсменки подолали 4,55 м: Пейнадо зробила це з першої спроби, а Килипко - з третьої.

Олеся Повх фінішувала четвертою на дистанції 100 метрів (11.34 с). Така ж позиція у Наталії Прищепи з бігу на 800 метрів (2:02.26 хв), де роль пейсмейкера виконала ще одна українка, Олена Жушман.

У секторі для стрибків у довжину виступали дві українки. Анна Венгрус стала п’ятою (6,10 м), а Анна Луньова посіла шосте місце (6,07 м).