Земляк виграла турнір у Німеччині, Геращенко - в Іспанії. Результати українців

20.06.2017 17:24 808 0

Минулого тижня Уельва приймала міжнародний легкоатлетичний турнір MEETING IBEROAMERICANO DE ATLETISMO.

Українки у ньому відсвяткували перемогу, завоювали два призових місця та додали до цього норматив для участі у чемпіонаті світу у Лондоні.

Ірина Геращанеко з результатом 1.90 м, показаним у третій спробі, виграла змагання зі стрибків у висоту, інформує офіційний сайт Федерації легкої атлетики України.

Марія Шаталова фінішувала другою з бігу на 3000 метрів з перешкодами. З часом 9:36.56 хв вона поповнила список українських легкоатлетів, які виконали норматив для участі у чемпіонаті світу.

Галина Облещук була третьою зі штовхання ядра. У найкращій зі спроб, другій, вона відправила ядро на 17.64 м.

Ольга Земляк продовжує перемагати. Цього разу - на міжнародних легкоатлетичних змаганнях у Дессау. 16 червня вона подолала дистанцію 400 метрів за 51.98 с.

Ще одна перемога у Німеччині була на рахунку Наталії Прищепи з бігу на 800 метрів (2:01.53 хв).

Сергій Смелик переміг на дистанції 200 метрів на легкоатлетичному турнірі в Ерувілі (Франція, 15 червня). Щоправда, вітер під час забігу перевищував допустимі норми та дув зі швидкістю 2,1 м/с. Результат українця - 20.90 с.

Того ж дня Віктор Лонський з результатом 2.25 м посів друге місце зі стрибків у висоту на міжнародному турнірі у Рішон-ле-Ціоні (Ізраїль).