Результати / календар  |   Таблиці  |   RSS  |   Мобільна версія  |   Архів    
Знайти
Champion.com.ua /Легка атлетика
343 перегляди Версія для друку    Коментарі  [  ]
20.07.2017  10:18

Україну на чемпіонаті світу представлять 44 легкоатлети

Виконком ФЛАУ затвердив склад збірної команди України з 44 спортсменів і 28 офіційних осіб для участі у чемпіонаті світу з легкої атлетики (4-13 серпня 2017 року, Лондон).

Ці 44 атлети вже гарантовано включені до складу збірної. Ще сім спортсменів потрапили у так званий лист очікування, пише ФЛАУ.

Вони мають шанс поїхати на чемпіонат світу по системі добору ІААФ, згідно зі світовим рейтингом сезону, за умови запрошення від ІААФ.

Склад збірної України для участі у чемпіонаті світу-2017 з легкої атлетики
(4-13 серпня, Лондон, Велика Британія)

Жінки

Ім’я та прізвище
Дисципліна
Олеся Повх
100 м, 4х100 м
Яна Качур
200 м (на листі очікування*); 4х100 м
Аліна Калістратова
4х100 м
Єлизавета Бризгіна
4х100 м
Анастасія Бризгіна
400 м, 4х400 м
Ольга Земляк
400 м, 4х400 м
Тетяна Мельник
4х400 м
Катерина Климюк
4х400 м
Ольга Бібік
4х400 м
Ольга Ляхова
800 м, 4х400 м
Анна Плотіцина
100 м з/б, 4х100 м
Олена Колесниченко
400 м з/б
Вікторія Ткачук
400 м з/б
Марія Шаталова
3000 м з перешкодами
Вікторія Хапіліна
марафон
Дар’я Михайлова
марафон
Тетяна Вернигор
марафон
Надія Боровська
с/х, 20 км
Інна Кашина
с/х, 20 км
Валентина Мирончук
с/х, 20 км
Оксана Окунєва
стрибки у висоту
Ірина Геращенко
стрибки у висоту
Юлія Левченко
стрибки у висоту
Марина Килипко
стрибки з жердиною
Аліна Шух
семиборство
Наталія Семенова
метання диска
Ірина Новожилова
метання молота
Альона Шамотіна
метання молота
Ірина Климець
метання молота

Чоловіки

Ім’я та прізвище
Дисципліна
Сергій Смелик
200 м
Ігор Олефіренко
марафон
Ігор Русс
марафон
Юрій Русюк
марафон
Руслан Дмитренко
с/х, 20 км
Іван Лосєв
с/х, 20 км
Сергій Будза
с/х, 20 км
Ігор Главан
с/х, 50 км
Іван Банзерук
с/х, 50 км
Мар’ян Закальницький
с/х, 50 км
Богдан Бондаренко
стрибки у висоту
Андрій Проценко
стрибки у висоту
Владислав Малихін
стрибки з жердиною
Олексій Касьянов
десятиборство
Сергій Регеда
метання молота

Запасний склад

Ім’я та прізвище
Дисципліна
Владислав Мазур
стрибки у довжину
Сергій Никифоров
стрибки у довжину
Марина Бех
стрибки у довжину
Віктор Лонський
стрибки у висоту
Ганна Гацько-Федусова
метання списа
Анастасія Ткачук
800 м
Юлія Шматенко
5000 м




 

©2000-2017, Чемпіон
Передрук матеріалів за умови посилання на Сhampion.com.ua.

E-mail редакції: info@champion.com.ua