Гран Прі Бахрейну. Росберг здобуває п'яту перемогу поспіль

Сергей Шемшученко — 3 квітня 2016, 19:39

Гран Прі Бахрейну у Формулі-1 у 2016 році виграв пілот Mercedes Ніко Росберг. Для німця ця перемога стала 16-ою у кар'єрі, другою у цьому сезоні та п'ятою поспіль. Ніко вже збільшив свою перевагу у чемпіонаті до 17-ти очок.

Неприємним сюрпризом стали проблеми на боліді Себастьяна Феттеля ще на колі прогріву. У нього загорівся двигун, і стало зрозуміло, що чотириразовий чемпіон світу цього разу у Сахірі не виступить.

Отож, тепер нав'язати боротьбу Mercedes міг лише Кімі Райкконен. І він цілком з цим впорався, фінішувавши на другому місці. Щоправда, цьому посприяло зіткнення Льюіса Хемілтона з Валттері Боттасом. Точніше, фін просто в'їхав у британця, хоча той слідував у перший поворот правильною траекторією.

Хемілтон уникнув серйозних ушкоджень, але після контакту триразовий чемпіон відкотився на сьому позицію. А от Росберг, який знову виграв старт у напарника, зумів створити комфортний відрив, який контролював до самого фінішу.

Втраченого часу було забагато навіть для того, щоб розраховувати на другу сходинку п'єдесталу. Хемілтон на фініші відстав від Райкконена на 20 секунд, а від Росберга - на 30.

Четвертим фінішував Даніель Ріккардо. Черговий несподіваний подвиг вдався Ромену Грожану. Лідер Haas примудрився фінішувати п'ятим, і цього разу навіть без допомоги червоних прапорів і машин безпеки. Шостим став Макс Ферстаппен на Toro Rosso.

Не можна оминути дебют Стоффеля Вандорна. Бельгієць, після сходу Баттона, самотужки представляв McLaren. І приніс команді перше у цьому сезоні очко. Зазначимо, що на Сахір Стоффель прибув за сім годин до старту першої практики та вперше сів за кермо MP4-31.

Нагадаємо, лікарі заборонили Алонсо брати участь у Гран Прі Бахрейну.