Гран Прі Угорщини. Хемілтон виграє й очолює загальний залік

Сергей Шемшученко — 24 липня 2016, 16:45

Гонщик Mercedes Льюіс Хемілтон виграв Гран Прі Угорщини-2016.

Окрім того, британець вийшов на перше місце у загальному заліку, випередивши партнера по команді Ніко Росберга. В активі британця тепер 192 очка, у німця - 186.

Друге місце на Хунгарорингу зайняв саме Росберг, який так і не зміг дістати Льюіса, щоб нав'язати тому боротьбу за перемогу.

Третім фінішував австралієць Даніель Ріккардо з Red Bull Racing, який стримав позаду себе Себастьяна Феттеля із Ferrari. Також на користь австрійської стайні завершилася боротьба Макса Ферстаппена з Кімі Райкконеном за п'яте місце.

Сьомим у цій гонці фінішував Фернандо Алонсо. Його напарник Дженсон Баттон змушений був зійти через проблеми з болідом. Також в очки потрапили Карлос Сайнс-молодший, Валттері Боттас і Ніко Хюлькенберг.

Доля переможця, як виявилося, вирішувалася у першому повороті. Росберг втримав свою поул-позицію, але потім занадто рано пригальмував перед входом у поворот, чим відразу ж скористалися Хемілтон і Ріккардо. І якщо Даніеля Ніко випередив у наступній зв'язці поворотів, то Льюіс так і залишився попереду.

Зазначимо, що третю позицію у загальному заліку зайняв Ріккардо (115 очок), який посунув Райкконена (114 очок). А у Кубку конструкторів відставання Red Bull Racing від Ferrari скоротилося до одного очка - 223 проти 224 відповідно.