Українки Жарка та Войцех зайняли друге місце на міжнародному турнірі в Польщі

29.09.2016 16:52 431 0

C 22 по 25 вересня в місті Берунь (Польща) проходив міжнародний турнір з бадмінтону Polish International 2016 - рівня International Series з призовим фондом 6 тис. доларів.

Україну представляли Єлизавета Жарка, Наталія Войцех, Марина Ільїнська, Владислава Лєсная, Дарина Самарчанц і Олександр Шмундяк.

Єлизавета Жарка зайняла друге місце в жіночій парній категорії разом з Наталією Войцех.

Пара Наталія Войцех і Єлизавета Жарка (61-ші в світовому рейтингу) були першими сіяними на турнірі і стартували з 1/8 фіналу.

На шляху до фіналу українки обіграли індійський дует Кухо Гарг і Карішма Вадкар (568-мі): 21-13, 21-11, датську пару Емілі Джууль Молер і Лін Ноергаард (без рейтингу): 21-7, 21-10, і чешок Терезу Швабікову і Катерину Томалову (351-і): 21-15, 21-15.

Суперницями українок по фіналу став ще один дует з Індії Саньяна Сантош і Араті Сара Суніль (568-мі).

Матч вийшов дуже напруженим і тривав 1 годину 2 хвилини. Українки виграли перший гейм 21-19, на рівних грали в другому, але поступилися 19-21, а ось в третьому геймі лідирували індійські спортсменки 21-14, в результаті перемога в матчі і турнірі дісталася представницям Індії, а українки стали другими.

Жіноча пара Владислава Лєсная і Дарина Самарчанц (494-ті) також стартувала в 1/8 фіналу, де обіграли шотландський дует Ребекку Фіндлей і Кейтлін Прінгл (360-ті): 24-22, 21-18.

У чвертьфіналі харків'янки поступилися другим сіяним англійкам Дженні Мур і Вікторії Вільямс: 21-19, 8-21, 19-21.

У змішаній парній категорії Олександр Шмундяк і Марина Ільїнська (754-і) успішно подолали кваліфікаційний відбір.

Після чого в 1/16 фіналу вибили з боротьби поляків Мацея Оцепу і Кароліну Гайос (162-ті): 21-17, 21-19, і третіх сіяних чехів Яроміра Яначека і Катерину Томалову (77-і): 21-15, 24 -22.

А в чвертьфіналі не змогли обійти індійський дует Арьюн М.Р. і Араті Сара Суніль: 15-21, 16-21.

У жіночій одиночній категорії кращий результат показала Владислава Лєсная (367-а), що досягла 1/8 фіналу.

Марина Ільїнська (256-а) успішно подолала кваліфікацію, а в основній сітці програла представниції Чехії Катерині Томаловій (158-а): 21-23, 14-21.

Дарина Самарчанц (503-я) програла в першому колі кваліфікаційного відбору.

У чоловічій одиночній категорії Олександр Шмундяк (1804-й) програв у першому колі кваліфікації.