Почтарьов завоював срібло на етапі Кубку Європи у Швейцарії

16.11.2016 14:55 579 0

З 20-го по 23-тє жовтня у місті Івердон-Ле-Бен (Швейцарія) проходив етап Кубку Європи з бадмінтону рівня International Series з призовим фондом 6 тисяч доларів.

Артем Почтарьов став володарем срібної медалі у чоловічій одиночній категорії, інформує сайт Федерації бадмінтону Харкову.

Українець (68-й у світовому рейтингу) був першим "сіяним" на турнірі. 1/16 й 1/8 фіналу українець пройшов досить легко.

Суперником Артема по чвертьфіналу став фінський спортсмен Антон Каісті (157-й). Почтарьов зумів вирвати перемогу - 11:21, 22:20, 21:8. У півфіналі він обіграв іспанського спортсмена Луїса Енріке Пеналбера (247-й) - 21:18, 21:11.

Суперником українця по фіналу став англійський спортсмен Сем Парсонс (116-й). Англієць виграв 21:8, 21:17, а українець завоював друге місце.