Сергей Шемшученко — 6 травня 2008, 11:00

Детройт - Орландо - 100:93 (29:29, 21:11, 28:36, 22:17)
Детройт: Біллапс (28 + 5 підбирань), Прінс (17 + 10 підбирань + 5 передач), Уоллес (17), Хемілтон (14), Максьєлл (11 + 3 блок-шоти)
Орландо: Ховард (22 + 18 підбирань), Нельсон (22 + 7 підбирань), Льюіс (20 + 5 підбирань), Еванс (13), Туркоглу (12 + 7 передач)

Захист "Детройту" цього разу знову був непрохідним. Фото AP

Скандальна ситуація виникла наприкінці третьої 12-хвилинки матчу. У "Пістонс" залишалось лише півсекунди на атаку, але Чонсі Біллапс зміг закинути триочковий - тим самим вивевши команду вперед - 78:76. Гравці "Орландо" протестували проти того, щоб м'яч було зараховано, стверджуючи, що час третьої чверті вже збіг, але судді, порадившись, залишили своє рішення у силі.

Рахунок у серії - 2:0.

Нью-Орлеан - Сан-Антоніо - 102:84 (22:23, 20:20, 36:18, 24:23)
Нью-Орлеан: Пол (30 + 12 передач), Стояковіч (25 + 6 підбирань), Петерсон (12), Уест (10 + 10 підбирань + 5 передач), Райт (6)
Сан-Антоніо: Данкан (18 + 8 підбирань), Беррі (14), Джинобілі (13 + 7 передач), Паркер (11), Томас (9 + 7 підбирань)