Євробаскет-2009. Українки перемогли і продовжують лідирувати

Сергей Шемшученко — 30 серпня 2008, 23:30

Жіночій збірній України з баскетболу вдалося втримати ривок збірної Великобританії у останній чверті поєдинку групового турніру відбірного раунду на Євробаскет-2009, вирвавши перемогу з рахунком 73:80.

Наша команда впевнено контролювала хід гри упродовж перших трьох чвертей, але підпустила до себе суперниць на відстань чотирьох очок за хвилину до завершення останньої десятихвилинки. Після цього Україна схибила двічі, але й у Великобританії не знайшлося відповіді. Інна Єгорова, закинувши триочковий кидок на останніх секундах (це були її єдині очки у матчі), поставила крапку у цьому поєдинку.

Олександра Горбунова стала найрезультативнішим гравцем України, закинувши 26 очок та зібравши 7 відскоків. При цьому Олександра реалізувала 10 з 12 кидків з гри. Ірина Бірюк додала 19 очок, а Олена Огородникова - 16 пунктів та 6 підбирань.

Гравець Великобританії Кімберлі Батлер здобула у зустрічі 28 очок, реалізувавши 12 з 15 кидків з гри.

Україна залишається на першому місці у групі "А". Наступної середи ми прийматимемо збірну Литви у одному з ключових поєдинків турнірної дистанції.