"Донецьк" мінімально здолав клуб з Іспанії

Сергей Шемшученко — 8 вересня 2008, 17:00

Черговий матч на іспанському зборі провів БК "Донецьк". Цього разу донеччанам протистояв БК "Вік" з однойменного міста. Відзначимо, що тижнем раніше БК "Вік" обіграв клуб "Менорка" з різницею в 18 очок.

Гра викликала великий інтерес і проходила практично при повних трибунах місцевого палацу спорту. Нарешті тренерський штаб "Донецьку" міг розраховувати практично на всіх виконавців. Хоча легіонери ще далекі від оптимальної форми, але малюнок командних дій і бійцівський характер вже видно неозброєним поглядом.

При явній симпатії іспанських рефері до своїх, донеччани в напруженій кінцівці змогли досягти переможного результату. Програвши першу чверть 16:21, вони мобілізувалися і виграли всі інші чверті 26:24 23:21 29:27. Перемогу БК "Донецьк" за 1,6 секунди до кінця основного часу приніс точний штрафний кидок Пі Джея Таккера.

Кращими у складі донеччан були: О. Коженець (22 очки+7 підбирань, М. Андрюкайтіс (18+5+2 передачі), П.Д. Таккер (17+ 4+2), А. Родрігес (15+4+2).

Наступна гра БК "Донецьк" запланована на 11 вересня. Суперник - представник суперліги Іспанії "Менорка".