"Лос-Анджелес Лейкерс" перемогли в Бостоні

Сергей Шемшученко — 9 червня 2010, 08:10

Команда з Голлівудських пагорбів, не без допомоги жахливої гри Рея Аллена та "беззубості" Пола Пірса, змогла перемогти "Бостон Селтікс" в першому з трьох виїзних матчів та повести в серії 2-1.

До сьогоднішнього матчу гравці Бостона та Лос-Анджелеса підійшли у досить різному настрої.

Після надзвичайно вдалої гри в недільному матчі у "Стейплс-Центрі", Кельти мали досить обнадійливі перспективи на рідному паркеті та будь-що воліли вийти вперед у серії, тим більше, що за схемою 2-3-2, домашні матчі, взагалі, можуть принести їм жадані персні.

Перша ж поразка у рідних стінах на стадії плей-офф у 2010р, певно, не на жарт розлютила Кобі та Ко, і тому, команда Філа Джексона з нетерпінням чекала на сьогоднішній вечір, щоб реваншуватись та гідно відповісти хлопцям Дока Ріверса.

В свою чергу, ми, вболівальники, чекали від цієї зустрічі самовідданого баскетболу, напруженої боротьби та, звичайно, перемоги для своєї улюбленої команди.

А тепер, безпосередньо до того, чиї ж сподівання сьогодні справдились, чиї мрії злетіли вище...

Перша чверть розпочалась з домінування двох гравців Бостона Рондо та Гарнетта, які на двох набрали 12 пунктів, однак, подальші помилки їхніх партнерів звели на нівець запальний початок господарів та дали можливість Брайанту, Газолю та Одому виграти стартовий відрізок у 9 пунктів.

З початком Другої чверті "Озерні" почали нарощувати відрив і довели відставання Бостона до - 17.

Наприкінці чверті вдалий спурт 9-0 дав "Бостону" шанс піти на перерву з гарними думками, однак К. Брайант та "великий" Е. Байнум не дозволили цьому справдитись. Їхні 12 пунктів на двох в останні три хвилини визначили результат першої половини 52-40 на користь каліфорнійців

Третя чверть запам'яталась ефективно щільним захистом та жвавою кінцівкою, під час якої, "Кельти" скоротили відставання до 6 пунктів.

На початку третьої 12-хвилинки "трюльник" П.Пірса трохи завів команду господарів. "Гучно" заявив про себе герой минулої зустрічі та антигерой сьогоднішньої Р. Аллен, набравши з лінії штрафних два своїх перших та останніх очки за матч.

Лідер "Лейкерс" Кобі Брайант вдало бомбардував кошик суперника і заробив 9 пунктів з 15 командних у цій чверті.

Заключна, четверта чверть сьогоднішнього матчу, принесла очікуване напруження. Тут було все: суперечливі рішення суддів, три відеоповтори, вирішальні промахи та влучання.

Після серії вдалих дій у захисті та в нападі Р. Рондо, улюбленим проходом під кошик, скорочує відставання до мінімуму. Та все марно, - "гойдалки" в рахунку зупинив Д. Фішер, який набрав 11 балів у вирішальні хвилини і зняв усі питання стосовно переможця в сьогоднішньому матчі - 84-91 на користь "Лос-Анджелес Лейкерс".

Ось так, налагоджений механізм Філа Джексона не дозволив "Кельтам" виграти чемпіонські персні перед рідними вболівальниками, при цьому посоромивши капітана Пірса, давши тому можливість ще раз поглянути на кінозірок Голлівуду.

Тренерському ж штабу "Бостон Селтікс", для продовження подальшої боротьби, вже в цю п'ятницю, необхідно рішуче налаштувати своїх гравців на більш результативні дії.

"Бостон Селтікс" - "Лос-Анджелес Лейкерс" - 84:91 (17:26, 23:26, 21:15, 23:24)

Бостон: Гарнетт (25), Пирс (15), Рондо (11 + 8 передач), Перкинс (5 + 11 подборов), Р. Аллен (2), Дэвис (12), Т. Аллен (7), Уоллес (2), Робинсон (5)

Лейкерс: Брайант (29 + 7 подборов), Фишер (16), Газоль (13 + 10 подборов), Байнум (9 + 10 подборов), Артест (2), Одом (12), Браун (4), Уолтон (2), Фармар (2), Вуячич (2)