Чемпіонат Європи (юніори). Українки втретє програли та потрапили до втішного турніру

Сергей Шемшученко — 6 серпня 2011, 18:43

Жіноча юніорська збірна України боротиметься за виживання в дивізіоні А після поразки від збірної Італії з рахунком 55:62.

Про це повідомляє офіційний сайт Федерації баскетболу України.

Україна вдало розпочала гру та здобула перевагу у п'ять очок вже на початку другої чверті. Втім, наші суперниці переломили хід зустрічі, здобувши семиочковий відрив перед великою перервою.

Збірна України скоротила відставання від Італії до чотирьох очок після вдалого дальнього кидка від Олександри Чек на початку останньої десятихвилинки, проте на більше наших дівчат вже не вистачило.

Людмила Науменко здобула у цьому матчі 19 очок та додала до них 11 підбирань. Олександра Чек закинула суперницям 16 пунктів.