Збірна України боротиметься за третє місце турніру у Туреччині

Сергей Шемшученко — 25 серпня 2011, 11:31

Поступившись у півфіналі Adidas Istanbul Cup Чорногорії з рахунком 67:80 (23:16, 22:25, 9:17, 13:22), національна збірна України боротиметься за третє місце турніру.

Здобути перемогу українській команді не допомогла навіть результативна гра Олексія Печерова, який лише протягом десяти стартових хвилин відзначився 14 очками, пише прес-служба ФБУ.

У третій чверті, завдяки жорсткому пресингу, Омару Куку та партнерам, серед яких особливою активністю вирізнявся Нікола Вучевіч, вдалося перехопити ініціативу. Фінальна десятихвилинка також минула під диктовку суперників, яких вів уперед натуралізований чорногорець Кук.

Україна: Печеров (19 + 8 підбирань), Бьортт (13), Ліщук (10), Фесенко (6), Козлов (6), Липовий (5)

В іншому півфіналі національна збірни Туреччина не без проблем переграла Нову Зеландію 70:64.

Матч за третє місце між Україною та Новою Зеландією почнеться 25 серпня о 18:30 за київським часом.