Вища ліга. "Волиньбаскет" - чемпіон України

Сергей Шемшученко — 23 квітня 2012, 14:15

Завершився чемпіонат України серед чоловічих команд Вищої ліги, де луцький баскетбольний клуб "Волиньбаскет" став чемпіоном України, двічі перемігши "Кремінь" (Кременчук) – 80:72 та 83:72.

Головний конкурент волинян у боротьбі за золоті медалі "Авантаж-Політехнік" (Харків) поступився в одному з двох вирішальних поєдинків команді "Коксохім-сталь" (Алчевськ). Ці ігри завершилися з такими результатами: 86:92 та 125:66, інформує сайт ФБУ.

Таким чином, "Волиньбаскет" виборов золоті нагороди чемпіонату України, СК "Муссон" (Севастополь) посів друге місце, "Авантаж-Політехнік" здобув "бронзу".

Втім, сезон для команд Вищої ліги не завершено. 4-6 травня відбудеться фінал Першої ліги, після чого чемпіон Першої ліги та сім найкращих команд Вищої ліги змагатимуться за Кубок України.