"Дніпро" здобув перемогу у спарингу

Сергей Шемшученко — 27 серпня 2012, 17:07

БК "Дніпро" провів свій другий спаринг.

Суперником став переможець другого дивізіону чемпіонату Литви, який вийшов у лігу LKL - "Атлетас" (Каунас), пише офіційний сайт дніпропетровців.

У першій чверті на майданчику точилася рівна боротьба. Але ближче до кінця стартової десятихвилинки завдяки впевненим діям у захисті "дніпряни" змогли отримати перевагу у 10 очок.

Друга чверть сильнішого не виявила і з 10-очковим гандикапом в активі "Дніпра" команди закінчили першу половину матчу.

Третя чверть пройшла за тотального домінування підопічних Хомічюса. Застосувавши пресинг по всьому майданчику, "дніпряни" просто змели свого суперника, досягнувши 31-очкової переваги.

Після цього свої хвилини отримали молоді гравці команди, і супернику вдалося трохи скоротити відставання, але нав'язати боротьбу литовці вже не змогли. Перемога "Дніпра" 86:65.