Суперліга. "Галичина" несподівано перемогла у Запоріжжі "Ферро"

Сергей Шемшученко — 23 грудня 2012, 15:53

Гра у Запоріжжі, доля якої була вирішена в кінцівці, повністю виправдала передматчеві очікування.

Остаточний рахунок напруженого та яскравого поєдинку - 90:91 на користь "Політехніки-Галичини" - встановив влучний кидок форварда львівської команди Майкла Лі за лічені секунди до фінальної сирени, пише офіційний сайт Суперліги.

Саме заключна 10-хвилинка зустрічі, яку команди догравали, втративши через перебір фолів по три ключових виконавця, виявилася вирішальною.

Розгубивши солідну перевагу, здобуту насамперед завдяки зусиллям потужного Владана Вукосавлевіча, "політехи" змусили своїх уболівальників добряче понервувати.

Менш ніж за хвилину до фінальної сирени капітан "Ферро" Олександр Рибалко кидком з-за дуги скоротив відставання своєї команди до трьох пунктів, а Джеремі Шаппел, влучно пробивши штрафні та забивши з-під кільця, зрівняв рахунок.

Невдовзі Ренді Калпеппер вивів запоріжців уперед - 90-89, чому сприяли й невлучні кидки "левів" із лінії. Однак останнє слово у грі було за "Політехнікою".