Суперліга. "Донецьк" виграв в Одесі

Сергей Шемшученко — 23 грудня 2012, 17:44

Як і у попередній зустрічі, "Одеса" потужно розпочала матч, однак поступово віддала ініціативу супернику й, незважаючи на одну з найкращих у сезоні ігор Джастіна Лава, поступилася "Донецьку" з рахунком 90:102.

Головною рушійною силою "тигрів" був потужний Даріус Сонгайла, зупинити якого господарі паркету не зуміли, пише офіційний сайт Суперліги.

Хоча стартовий ривок "акул" 11:2, організований Джастіном Лавом та Андрієм Агафоновим, дозволив господарям паркету захопити лідерство й вести в рахунку протягом усієї першої половини.

Спроби ж "тигрів" ліквідувати розрив "Одеса" зупиняла дальніми кидками Івана Кольєвіча та Євгена Аннєнкова. Але незадовго до великої перерви "Донецьку", який за собою повів Денис Лукашов, вдалося скоротити відставання - 49:46.

Протягом третьої 10-хвилинки насамперед завдяки домінуванню під кільцями Діора Фішера, а також влучним дальнім кидкам Войдана Стояновскі, гості відігралися й вийшли вперед.

У заключній чверті своє вагоме слово сказав ще один "бігмен" донецької команди Даріус Сонгайла, чиї 12 очок протягом десяти хвилин багато в чому й вирішили долю зустрічі.