Суперліга. "Кривбасбаскет" зазнав поразки від "Говерли"

Сергей Шемшученко — 23 грудня 2012, 20:37

"Говерла" здобула перемогу над "Кривбасбаскетом", вдруге у сезоні обігравши непоступливого суперника, цього разу з рахунком 85:74.

Головною ударною силою гостей стали Райан Пірсон і Кінделл Дайкс, які здобули левову частку очок команди, пише офіційний сайт Суперліги.

Щодо ходу гри, то за рахунок дальніх кидків Айнде Убаки та Кінделла Дайкса "ведмеді" на рівних боролися із господарями паркету протягом двох чвертей, а під кінець першої половини Ярослав Лемик і Райан Пірсон вивели івано-франківську команду вперед.

На старті третьої чверті двічі нагадав про своє вміння влучати здалеку капітан "Говерли" Тревіс Пітерсон, а його одноклубники довели перевагу до одинадцяти пунктів. І хоча Вінсом Фрезер і партнери до останнього намагалися відігратися, вдруге у сезоні поступилися івано-франківцям.