Суперліга. "Будівельник" виграв у київському дербі

Сергей Шемшученко — 3 лютого 2013, 15:40

У третьому в сезоні столичному дербі, як і у двох попередніх зустрічах із "Києвом", успіх святкував "Будівельник".

Забезпечивши собі за рахунок дальніх кидків переконливу двадцятиочкову перевагу в першій половині, наприкінці гри підопічні Айнарса Багатскіса дозволили супернику відродити інтригу, однак втримали перемогу - 72:62.

Латвійський форвард "Будівельника" Ріхардс Куксікс уже у першій половині вдало вписався в гру нової команди та реалізував до великої перерви 3/3 кидків із гри.

Злива влучних дальніх кидків (7/13) у виконанні гравців "Будівельника", та й загалом краща реалізація спроб з гри, у першій половині матчу забезпечила номінальним господарям солідну перевагу 44:24. До кінця четвертої 10-хвилинки "вовкам", які протягом двох перших чвертей зуміли забити лише 8/31 кидків з гри, вдалося скоротити відставання до восьми пунктів. Утім, на більше команда Ренато Паксуалі не спромоглася.