Суперліга. "Будівельник" втримав перемогу над "Говерлою"

Сергей Шемшученко — 10 лютого 2013, 18:25

Контролюючи перебіг подій на майданчику зі стартових хвилин і до фінальної сирени, "Будівельник" обіграв "Говерлу" з рахунком 92:79.

Форвард "Будівельника" Лео Лайонс провів найкращу гру в сезоні, відзначившись 28 очками, 9 підбираннями, 5 передачами та здобувши 35 балів рейтингу ефективності, пише офіційний сайт Суперліги.

Захопивши ініціативу у дебюті матчу, "будівельники" надпотужно провели першу чверть (35:16). Головний внесок у стартовий спурт столичної команди зробив Лео Лайонс, який безпомилково вражав кільце суперника з будь-яких дистанцій. У підсумку перевага "Будівельника" у першій половині склала 23 очка (57:34).

Після великої перерви "ведмеді" на чолі з Кінделлом Дайксом спробували наздогнати суперника, поступово скоротивши відставання від "Будівельника" до дев’яти пунктів. Однак зробити більше їм завадили господарі паркету, довівши гру до двадцять другої перемоги в сезоні.