Суперліга. "Миколаїв" здолав "Мавп"

Сергей Шемшученко — 10 лютого 2013, 18:55

У впертій боротьбі "корабели" здобули важку перемогу над "Черкаськими Мавпами" з рахунком 82:75.

Перша половина матчу здебільшого минула у рівній боротьбі, поки ближче до великої перерви справу до своїх рук не взяв плеймейкер "Миколаєва" Джош Майо, пише офіційний сайт Суперліги.

Втім, незважаючи на влучні кидки капітана, який, змазавши лише одного разу з-за дуги, відзначився до великої перерви 17 очками, "корабели" не зуміли забезпечити собі комфортну перевагу - 49:46.

У третій чверті підопічні Агріса Галвановскіса повністю віддали ініціативу Вінсенту Хантеру та партнерам. Програвши період із рахунком 10:18, господарі значно ускладнили своє завдання. Однак ривок 10:0 на старті заключної десятихвилинки, протягом майже п’яти хвилин якої "Черкаські Мавпи" не могли влучити в кільце суперника, дозволив "Миколаєву" знову вийти вперед.

Після цього "корабели" тримали нитки гри у своїх руках, довівши матч до надважливої перемоги.