Суперліга. "Черкаські Мавпи" на останній секунді переграли "Дніпро-Азот"

Сергей Шемшученко — 17 лютого 2013, 16:33

Дальній кидок Вінсента Хантера на останніх секундах матчу врятував гру з "Дніпро-Азотом" для "Черкаських Мавп" і приніс господарям вистраждану перемогу з рахунком 68:67.

Саме центровий "мавп", який, крім переможного кидка, записав на свій рахунок 15 очок і 9 підбирань, сильно провівши заключну десятихвилинку, найбільше пасує на роль героя матчу, пише офіційний сайт Суперліги.

Сем Малдроу організував стартовий спурт дніпродзержинської команди. Краща реалізація з гри дозволила гостям захопити ініціативу у дебюті зустрічі та вийти вперед. І хоча до великої перерви "мавпи" дещо скоротили відставання, перша половина була за "Азотом" (40:32).

У третій чверті про себе нагадав Деррік Зіммерман, не зменшували оберти й інші гравці "стрижів", тож до заключного періоду команди підійшли за десятиочкової переваги (46:56) гостей.

Однак заключну десятихвилинку значно потужніше провели господарі, ривок яких двома дальніми пострілами розпочав Томас Делінінкайтіс.