Суперліга. "Ферро" вдома поступився "Будівельнику"

Сергей Шемшученко — 17 лютого 2013, 16:57

"Будівельник" узяв реванш у "Ферро-ЗНТУ", вперше у сезоні здолавши незручного для себе суперника з рахунком 75:68.

Два поспіль дальні кидки від Дайнюса Шалєнги та Малкольма Ділейні за дві хвилини до фінальної сирени збільшили перевагу "Будівельника" над суперником до десяти очок (73:63) і фактично зняли питання про переможця, пише офіційний сайт Суперліги.

Ривок гостей 9-1, організований форвардами Артуром Дроздовим і Лео Лайонсом, забезпечив їи доволі комфортну перевагу на старті поєдинку. Більше того, "Будівельник" спробував розвинути успіх і досяг успіху, вигравши першу чверть із рахунком 24:26.

Однак друга десятихвилинка була за Ренді Калпеппером, який здобув 12 очок до великої перерви, й партнерами, які завдяки фірмовим швидким відривам зуміли відновити рівновагу (39:39).

Третю чверть, незважаючи на активність лідера "ферросплавників", знову виграли "будівельники". Однак триочкова перевага команди Айнарса Багатскіса (55:52) залишали чудові шанси обом командам, тож долю матчу мала вирішити заключна десятихвилинка.

Її значно сильніше провели баскетболісти столичної команди, перевага яких під завісу гри сягнула десяти пунктів. Надії "Ферро" на успіх фактично поховали два поспіль дальні кидки від Дайнюса Шалєнги та Малкольма Ділейні.