Суперліга. "Черкаські Мавпи" вдома обіграли "Дніпро"

Сергей Шемшученко — 11 березня 2013, 20:49

Потужно провівши четверту чверть, "Черкаські Мавпи" здобули перемогу над "Дніпром" із рахунком 83:72.

Важко сказати, хто зробив більший внесок у перемогу "Черкаських Мавп" - Денис Яковлєв, який не лише взяв на себе функції головного бомбардира, чи Максим Івшин, котрий суттєво додав у другій половині, пише сайт Суперліги.

Протягом перших трьох чвертей на майданчику точилася рівна боротьба, у ході якої команди по черзі виходили вперед, причому на велику перерву в якості лідера вирушив "Дніпро" (40:36), левову частку очок якому принесли Максим Корнієнко та Деррік Лоу.

Проте у четвертій чверті, яку "мавпи" розпочали за мінімальної переваги, їм вдалося здійснити вирішальний ривок. Продовжував вражати кільце суперника Максим Івшин, як і раніше, самовіддано бився на паркеті Денис Яковлєв, значно сильніше зіграв Чарльз Томас і решта гравців команди господарів, що й визначило долю матчу.