Суперліга. "Азовмаш" удома програв "Дніпру"

Сергей Шемшученко — 20 березня 2013, 20:03

Після "Будівельника" ще однією командою, яка зазнала поразки від "Дніпра", став "Азовмаш", над яким команда Вальдемараса Хомічуса здобула виїзну перемогу з рахунком 69:65.

"Бігмен" "Дніпра" Максим Корнієнко оформив дев’ятий дабл-дабл у сезоні. Зазначимо й рекордні 2/3 дальніх кидків у виконанні п’ятого номера "дніпрян", пише сайт Суперліги.

Незважаючи на стартовий ривок "дніпрян" 6:1, "Азовмаш" вирівняв гру та навіть виграв першу чверть з мінімальною різницею.

Втім, протягом наступних десяти хвилин також лідирували гості, чому сприяла і не надто висока реалізація кидків маріупольською командою, і програна боротьба за підбирання. Зрештою перша не надто результативна половина завершилася на користь "Дніпра" (29:31).

У рівній боротьбі минула і друга половина, за дві хвилини до кінця якої "леви" вирвалися вперед на п’ять очок. Плеймейкер гостей Деррік Лоу дальнім кидком скоротив розрив до -2, і хоча його партнер Максим Корнієнко реалізував лише один штрафний, Станіслав Тимофеєнко не лише підібрав м’яч у захисті, а й спрямував у кільце суперника з-за дуги.

А Корнієнко виправився на останніх секундах, холоднокровно забивши обидва кидки з лінії та встановивши остаточний рахунок гри.