Суперліга. "Хімік" вивозить перемогу з Донецька

Сергей Шемшученко — 31 березня 2013, 17:42

"Хімік" здобув важливу перемогу над "Донецьком". Обігравши "тигрів" на виїзді, команда Звездана Мітровіча гарантувала собі четверту сходинку турнірної таблиці.

Таким чином, у першому раунді плей-офф суперником "Хіміка" стане "Політехніка-Галичина", а "Донецьк" зіграє з "Азовмашем", стверджує офіційний сайт Суперліги.

Заволодівши ініціативою у середині дебютної чверті, "Хімік" завершив її з 14-очковим гандикапом і збільшив власну перевагу до 49:32 упродовж наступних десяти хвилин.

Після великої перерви роль лідера на себе взяв захисник южненського клубу Дево Джозеф. Однак гідним опонентом Джозефу став Рамел Каррі. За три хвилини до кінця останній скоротив відставання до шести очок (74:80) і повернув інтригу у гру.

Заключні хвилини минули у напруженій боротьбі, але переломити хід матчу "тиграм", які двічі скорочували відставання до мінімуму, не вдалося.