Суперліга. "Будівельник" вчетверте здолав "Говерлу" та вийшов у півфінал

Сергей Шемшученко — 20 квітня 2013, 15:53

Здолавши "Говерлу" лише в овертаймі п’ятого матчу серії, "Будівельник" став останнім півфіналістом цьогорічного плей-офф.

В 1/2 фіналу на підопічних Айнарса Багатскіса, які виграли чвертьфінальне протистояння у "ведмедів" із рахунком 4:1, очікує зустріч із "Політехнікою-Галичиною", пише офіційний сайт Суперліги.

Перша половина матчу здебільшого минула за незначної переваги "Будівельника", хоча "Говерла" й намагалася захопити ініціативу зі стартових хвилин. Утім, кінцівка дебютної чверті та наступна 10-хвилинка були за номінальними господарями майданчика.

Після того, як на початку другої половини перевага столичної команди зросла до +8, здавалося, що ініціатива остаточно перейшла до "Будівельника". Однак капітан "ведмедів" Тревіс Пітерсон, а також нестримний Кевін Тіггс організували "камбек" "Говерли".

Надалі перед вела "Говерла", проте всі спроби івано-франківців відірватися "будівельники" зупиняли. Кінцівка зустрічі минула у напруженій боротьбі, причому, команда Євгена Мурзіна мала хороший шанс вирвати перемогу в основний час, однак номінальних гостей підвела реалізація штрафних, а Лео Лайонс перевів гру в овертайм.

На початку додаткової 5-хвилинки Малкольм Ділейні вивів "Будівельник" уперед. Після цього лідерство переможець регулярного чемпіонату вже не віддав, тим більше, що плеймейкер столичної команди Георгі Цінцадзе реалізував свої штрафні кидки на останніх секундах.