Суперліга. "Будівельник" зрівнює рахунок у серії з "Азовмашем"

Сергей Шемшученко — 22 травня 2013, 21:25

Обігравши "Азовмаш" із рахунком 80:63 у четвертому фінальному матчі, "Будівельник" зрівняв рахунок у серії перед переїздом до столиці.

На відміну від попередніх матчів фінальної серії, цього разу поєдинок більш активно розпочали "будівельники", які лідирували протягом усієї першої половини.

У підсумку перша половина завершилася з рахунком 36:49 на користь "Будівельника", пише офіційний сайт Суперліги.

Після великої перерви ситуація на паркеті не змінилася. Хоча підопічним Сергія Заваліна вдалося вирівняти гру, здобутого гандикапу гостям цілком вистачило для того, щоб підійти до заключної десятихвилинки, ведучи +13.

Ривок "Азовмашу" 7:0 на старті четвертої чверті подарував надію маріупольським уболівальникам. Однак помилки та ціла низка невлучних спроб з-за дуги у виконанні Лінна Гріра звели нанівець спроби господарів наздогнати суперника.