Євробаскет-2013. Франція в останній чверті дотиснула Україну. ВІДЕО

08.09.2013 20:30 430 0

Збірна України з баскетболу втратила шанс достроково здобути путівку у другий етап чемпіонату Європи 2013 року, який набирає оберти у Словенії.

У четвертому поєдинку турніру "синьо-жовті" поступилися срібним призерам Європи 2011 року команді Франції - 71:77.

Протягом трьох чвертей на паркеті тривала напружена боротьба. Команда фактично йшли очко в очко. Третій відрізок зустрічі навіть завершився за нічийного рахунку - 51:51.

Кураж французи, яким час від часу відверто допомагали судді, впіймали у завершальній чверті.

Суперників "прорвало" за рахунку 57:56 на користь українців. Спурт 19:6, який організував Паркер, і був вирішальним у звітній зустрічі.

Тепер доля України вирішиться у 5-му турі, де підопічні Майка Фрателло позмагаються зі збірною Великобританії. Переможець цього матчу точно оформить вихід у наступний етап.

Окрім того, можна вболівати проти команди Бельгії у поєдинках з Ізраїлем і Францією. Якщо бельгійці програють в обох випадках, то Україна автоматично пройде далі.