Суперліга. "Говерла" вдома була сильнішою за "Ферро"

Сергей Шемшученко — 13 жовтня 2013, 15:33

Цікавий і напружений матч в Івано-Франківську завершився на користь місцевої "Говерли", яка завдала поразки запорізькому "Ферро-ЗНТУ" з рахунком 73:59.

Хоча господарі паркету і лідирували протягом майже всієї гри, остаточно питання про переможця було зняте у четвертій чверті, пише офіційний сайт української Суперліги.

Захопивши лідерство на старті, "ведмеді" вели у рахунку до великої перерви. На початку другої чверті перевага господарів сягнула комфортних для них 12-ти очок.

Однак плеймейкер "Ферро" Артем Буцький за підтримки партнерів організував "камбек" своєї команди, яка зуміла скоротити розрив у рахунку до мінімуму (34:33).

Втім, друга половина минула за переваги "Говерли", яка не залишила суперникові жодного шансу у боротьбі під щитами та довела справу до закономірної перемоги.