Суперліга. "Будівельник" насилу здолав "Дніпро-Азот"

29.12.2013 19:33 386 0

"Будівельник" здобув нелегку перемогу, обігравши на виїзді непоступливий "Дніпро-Азот" з рахунком 75:70.

Господарі оговтатися після стартового ривка гостей 11:2, а наприкінці першої чверті та впродовж другої десятихвилинки здивував суперника, переважаючи чинного чемпіона у більшості ігрових компонентів.

Максимальна перевага дніпродзержинської команди незадовго до великої перерви сягнула 18 очок, однак до кінця першої половини ДаХуан Саммерс дещо скоротив відставання "будівельників" (48:33), пише офіційний сайт Суперліги.

У другій половині баскетболісти столичного клубу все-таки ліквідували розрив у рахунку. І хоча господарі досить довго утримували здобуту перевагу та навіть вели +22 у третьому періоді, сили в ослабленої травмами дніпродзержинської команди виявилися не безмежними.

Проваливши заключну 10-хвилинку, "Азот" зумів потішити своїх уболівальників яскравою грою, але не другою перемогою у сезоні.