Дніпро переміг Зеніт

Сергей Шемшученко — 6 вересня 2014, 15:42

БК Дніпро у Литві продовжує грати контрольні поєдинки.

5 вересня команда зіграла з пітерським Зенітом, який ще у минулому сезоні був Спартаком, інформує офіційний сайт дніпропетровського клубу.

Дніпряни вкрай погано почали матч. Молоді гравці не впоралися з тиском, діяли дуже скуто та пропустили ривок 1:20 уже у дебютній 10-хвилинці.

Однак дуруг чверть росіяни програли з рахунком 3:18. Усю другу половину матчу точилася рівна боротьба.

У певний момент ініціативу на себе взяв Стас Масальський. 18-річний плеймейкер закинув важливі м'ячі наприкінці четвертого періоду та довів перевагу Дніпра до семи пунктів за три хвилини до кінця гри.

Гравці Зеніту застосували тактику фолу, але дніпряни влучили свої штрафні, ще й відбилися у захисті. У підсумку вольова перемога підопічних Вальдемараса Хомічюса - 75:69.