Суперліга. Будівельник розібрався з Говерлою

Сергей Шемшученко — 7 листопада 2014, 22:36

Чинний чемпіон баскетбольної Суперліги Будівельник завдав поразки івано-франківській Говерлі.

У першій половині Будівельник лише окреслив власну перевагу, вигравши обидві чверті з рахунком 41-32.

Домінування господарів паркету не було абсолютним, однак, захопивши лідерство зі стартових хвилин, чинні чемпіони вели в рахунку до великої перерви.

І якщо в боротьбі під щитами "будівельники", серед яких вирізнявся Максим Івшин, фактично не мали переваги, то з-за дуги стріляли значно влучніше за "ведмедів".

Після великої перерви господарі паркету додали й у грі в трисекундній, потужно провівши третю чверть (24-9), яка й стала вирішальною, повідомляє офіційний сайт Суперліги.

Перед останнім періодом гандикап на користь Будівельника складав 24 очка. Здавалося б, ніщо не віщує для господарів біди, проте Рікардо Глен і Макнайт організували неймовірний "камбек" своєї команди, до якого долучилися їхні українські одноклубники.

Втім, часу на те, щоб надолужити згаяне в трьох попередніх чвертях, івано-франківцям не вистачило.

Нагадаємо, що крім цього матчу відбулось ще три зустрічі: Дніпро-Азот програв Одесі, Черкаськи Мавпи перемогли Дніпро, БК Київ розгромив Галичину.